BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ                                         


2021-2022 SEZONU İKİNCİ TRANSFER DÖNEMİ 17 OCAK'TA BAŞLIYOR 2021-2022 Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar kitapçığında 24 Ocak-04 ...           • 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun   24 Kasım 1928 tarihinde açı...           • GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü SAYGIYLA ANIYORUZ Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla Anıyoruz   Cum...           • Cumhuriyetimizin 98.Yılı Kutlu Olsun Cumhuriyetimizin 98. yılı kutlu olsun 29.10.2021 Paylaş | ...           • Ali Düşmez güven tazeledi ALİ DÜŞMEZ GÜVEN TAZELEDİ Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu&r...           • Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Yılın Enleri Ödül Töreni İle Sona Erdi AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ SONA ERDİ Bolu’da, Gençlik ve Spor İl Mü...           • AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI 4-8 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Anıt parkta d&uum...           • Başkan ve Yönetim Kururlumuz ziyaretlere başladı 11 Eylül de yapılan seçimle Bolu Askf Başkanlığına seçilen başkanımız Cemaletti...           • 16.OLAĞAN GENEL KURUL SEÇİMİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK 11.09.2021 Cumartesi günü saat 11.00 de Bolu Belediyesi Necip Fazıl Kültür Mer...           • 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun 1922 yılı 30 Ağustos'unda Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçla...           
Haber Arşiv
     
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
İstatistikler
Toplam: 483105
Aktif: 3
Bugün: 31
Dün: 270
Bağlantılar

DELEGE LİSTESİ

 
     
                                         DELEGE LİSTESİ    
S.NO   ADI SOYADI                     KULÜB ADI
         
1   NACİ PARLAK   DOĞAL DELEGE
2   ZEKERİYA GÖKMEN   YÖNETİM KURULU
3   CEMALETTİN METİN   YÖNETİM KURULU
4   ERHAN KARAÇAM   DELEGE LİSTESİ
5   İBRAHİM YAŞMUM   DOĞAL DELEGE
6   İLHAN ÖZDEMİR   DOĞAL DELEGE
7   NİYAZİ TEKE   DOĞAL DELEGE
8   İLHAN HIZAL   DOĞAL DELEGE
9   HALİL VEZİROĞLU   DOĞAL DELEGE
10   AHMET BİLGİ   DOĞAL DELEGE
11   BAHRİ DUMAN   DOĞAL DELEGE
12   HASAN AKSAY   YÖNETİM KURULU
13   H.CAHİT ÇOKŞİRİN   YÖNETİM KURULU
14   ERHAN BEYKOZ   YÖNETİM KURULU
15   UĞUR DOĞAN   YÖNETİM KURULU
16   MİTAT AY   YÖNETİM KURULU
17   RIZA KİNİŞ   YÖNETİM KURULU
18   AYHAN CEYHAN   YÖNETİM KURULU
19   SELAMİ DEMİRDÖĞEN   AŞAĞISOKU GENÇLİKSPOR
20   İLHAMİ ÖZGÖREN   AŞAĞISOKU GENÇLİKSPOR
21   İLKER AKTAŞ   AŞAĞISOKU GENÇLİKSPOR
22   ÇETİN AKÇAY   ÇAĞSU ALADAĞSPOR
23   GÜRKAN GÜLER   ÇAĞSU ALADAĞSPOR
24   NİHAT DEMİR   ÇAĞSU ALADAĞSPOR

       
25   METİN SOYGÜR   MUDURNUSPOR
26   KENAN ZEHİR   MUDURNUSPOR
27   ÜMİT AYATA   MUDURNUSPOR
28   FAİK MERT DÖNMEZ   BOLU BLD.SPOR
29   OKAY ÖZCAN   BOLU BLD.SPOR
30   FERHAT BAĞCI   BOLU BLD.SPOR
31   LÜTFİ AŞINMAZ   ELVAN İNŞ.KIZIKSPOR
32   İSMAİL TOKUŞOĞLU   ELVAN İNŞ.KIZIKSPOR
33   MURAT ERMİŞ   ELVAN İNŞ.KIZIKSPOR
34   DURMUŞ BAHŞİ   KIBRISCIKSPOR
35   SABAHATTİN KOCADAĞ   KIBRISCIKSPOR
36   KARA ORKUN CANTÜRK   MENGEN BLD.SPOR
37   SÜHA YAMAN   MENGEN BLD.SPOR
38   TAMER ÖKSÜZ   MENGEN BLD.SPOR
39   YAŞAR ASAL   GÖYNÜK İ.YURDU SPOR
40   İSMAİL KAVAK   GÖYNÜK İ.YURDU SPOR
41   ERDAL YER   GÖYNÜK İ.YURDU SPOR
42   NECİP ÇARIKÇI   BOLUSPOR
43   METİN KUMAŞ   BOLUSPOR
44   İSMAİL BİÇER   YENİÇAĞASPOR
45   METİN ÖZBEK   YENİÇAĞASPOR
46   İBRAHİM AYDEMİR   YENİÇAĞASPOR
47   BAHRİ ESEN   GEREDESPOR
48   MURAT BALCIOĞLU   GEREDESPOR
49   ZAFER DOĞRU   BESK
50   BORA ŞEKERCİ   BESK
51   FEVZİ DÖNMEZ   ÖZEL İDARE K.OĞLUSPOR
52   AHMET KORKMAZ   ÖZEL İDARE K.OĞLUSPOR
53   AZMİ ÇİFTÇİ   SANDALLARSPOR
54   FAHRİ ÇETİN   SANDALLARSPOR
55   KAMİL YILMAZ   YUMRUKAYASPOR
56   NİHAT ÇAMLI   YUMRUKAYASPOR
57   SELAMİ DEMİRGEN   YUMRUKAYASPOR
58   MUSTAFA AY   KARACASU2011
59   KEMAL GÜNGÖR   KARACASU2011
60   RAMAZAN ÖZEN   KARACASU2011
61   BÜLENT KÖKSALAN   SEBENSPOR
62   BÜLENT OTURAK   SEBENSPOR
63   CANİP DEMİRER   SEBENSPOR
64   ORHAN ERKANLI   SEM-MAK
65   OĞUZ GÖNEY   SEM-MAK
66   İLYAS ÖZÇELİK   SEM-MAK
67   İSMAİL ILTIR   GENÇLİK MERKEZİSPOR
68   İ.EMRE AYDEMİR   GENÇLİK MERKEZİSPOR
69   SADETTİN EVREN   GENÇLİK MERKEZİSPOR
70   MEHMET MURATOĞLU   50.YIL
71   KASIM KAYA   50.YIL
72   OKTAY ÖZTÜRK   50.YIL
73   ZEKİ AYDOĞDU   SÜMERGÜNEŞSPOR
74   FAHRİ GÜNDÜZ   SÜMERGÜNEŞSPOR
75   ÜMİT AKMAN   SÜMERGÜNEŞSPOR

       
76   YILMAZ UÇAN   ABANT İZZET BAYSAL 
77   ALİ AYCAN   ABANT İZZET BAYSAL 
78   ÜMİT KARLI   ABANT İZZET BAYSAL 
79   SELAMİ TERZİOĞLU   SAKARYA İLKÖĞRETİM
80   YENER ŞENGÜN   SAKARYA İLKÖĞRETİM
81   BÜLENT TANESEN   SAKARYA İLKÖĞRETİM
82   TAYFUN URLUOĞLU   İNKİLAP İ.Ö.O
83   REMZİYE SARIHAN   İNKİLAP İ.Ö.O
84   ÇETİN SARIHAN   İNKİLAP İ.Ö.O
85   ERHAN YÜCEER   YİĞİTSPOR
86   ORHAN ÖZKAYA   YİĞİTSPOR
87   DERVİŞ ERDOĞAN   YİĞİTSPOR
88   TANSEL GÜLEN   E.SOYSAL GENÇLİK KLÜBÜ
89   ULAŞ AYDOĞAN   E.SOYSAL GENÇLİK KLÜBÜ
90   KADİR BİÇER   DÖRTDİVAN GENÇ.VE SPOR
91   BURÇİN TURAN   DÖRTDİVAN GENÇ.VE SPOR
92   FAHRİ KAYAALP   DÖRTDİVAN GENÇ.VE SPOR
93   İBRAHİM ATLI   TAŞKESTİ SAROTSPOR
94   MEHMET DİKMEN   TAŞKESTİ SAROTSPOR
95   FARUK ÖZTÜRK   TAŞKESTİ SAROTSPOR
96   İ.BÜLENT SOYSAL   SOYSAL GENÇLİK VE SPOR
97   FEYYAZ AYABATAN   SOYSAL GENÇLİK VE SPOR
98   ÖMER YAVUZ   SOYSAL GENÇLİK VE SPOR
99   SAADET DİŞLİ   SAĞLIK SPOR
100   H.CAHİT ÖZKALEM   SAĞLIK SPOR
101   BARIŞ DİŞLİ   SAĞLIK SPOR
102   NACİ TOLGA TURKAR   BOLU MASTERLER KULÜBÜ
103   RIDVAN ÇAKMAZ   BOLU MASTERLER KULÜBÜ
104   ERHAN YALÇIN   BOLU MASTERLER KULÜBÜ
105   DURSUN ARSLAN   GEREDE 1970 FK
106   AYHAN TABAK   GEREDE 1970 FK
107   CENGİZ DEMİR   GEREDE 1970 FK

Önceki: İl Disiplin Kurulu
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Amatör Kitapçığı

Site İçi Arama
Lig Fikstürü

E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal