ZEKERİYA GÖKMEN

          BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

TFF SAĞLIK KURULUNDAN AÇIKLAMA FF Sağlık Kurulu’ndan Açıklama Covid-19 pandemisinin son günlerdeki seyri &uu...           • KULÜPLERİMİZE DUYURU KULÜPLERİMİZE DUYURU Kulüplerimizin sayın Başkan ve yönetici...           • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI GENELGESİ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI GENELGESİ Koronavirüs tedbirleri kapsamında ...           • Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyoruz Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyoruz 10.11.2020 ...           • SPOR KAMUOYUNA DUYRULUR İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 81 İl Valil...           • 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun 1922 yılı 30 Ağustos'unda Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçla...           • Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Mubarek Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle beraber mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir bayram g...           • Ertelenen Genel Kurul Toplantıları Hakkında ERTELENEN GENEL KURUL TOPLANTILARI HAKKINDA YENİ DUYURU Bilindiği üzere &u...           • RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN Bolu Amatör Spor Kulüpleri federasyonu Başkanı Zekeriya Gökmen, Ramazan Bayramı ned...           • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlu Olsun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlu Olsun     19 ...           
Haber Arşiv
     
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
İstatistikler
Toplam: 462942
Aktif: 2
Bugün: 51
Dün: 98
Bağlantılar

SPORCU SAĞLIK RAPORLARINDA BÜYÜK KOLAYLIK


Spor Bakanlığı’nın Sağlık raporları usul ve esasları hakkında yönergesinde yaptığı değişiklik ile Durum bildirir tek hekim sağlık raporu metninin değiştirilmesi amatör branştaki lisans işlerinde sıkıntı yaratmıştır.

         Bu sıkıntının aşılması için Gençlik ve Spor Bakanlığımızca yapılan çalışma sonrası 3289 sayılı Kanunla kurulan spor federasyonlarını kapsayan Sporcu Lisans Vize ve Transfer Yönetmeliğinde değişiklik yapılarak vize ve transferde sağlık raporları için beyan sistemine geçilmesine karar verilmiştir.

         Bu gelişme üzerine diğer branşlarda yapılan değişiklik futbol  branşında da gerçekleştirilerek uygulamaya başlanmıştır.

         Sporcu ailelerine büyük kolaylık getiren bu yönetmeliğin çıkarılmasında başta Sayın Bakanımız  Dr.Mehmet Muharrem KASAPOĞLU olmak üzere emeği geçenlere amatörler adına teşekkür ederiz.

Haber tarihi: 03/01/2020
Haber Okunma: 867
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: 1.AMATÖR PLAY OFF KURALARI ÇEKİLDİ
Sonraki: 14-15 ARALIK HAFTALIK MÜSABAKA PROĞRAMI
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Amatör Kitapçığı

Site İçi Arama
Lig Fikstürü

E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal