U-14 LİGİ İL BİRİNCİSİ ELVAN İNŞ.KIZIKSPOR EYLÜL AYINDA BAŞLAYIP 30 KASIM TARİHİNDE SONA EREN U-14 LİGİNDE ELVAN İNŞAAT KIZIKSPOR TAKIMI...           • 7-8 ARALIK 2019 HAFTALIK MÜSABAKA PROĞRAMI                HAFTALIK MÜSABAK...           • U-16 LİGİNDE ÇAĞSU ALADAĞSPOR ŞAMPİYON OLDU 22 EYLÜL DE BAŞLAYIP 26 KASIMDA SONA EREN U-16 LİGİ MÜSABAKALARI SONUCUNDA ÇAĞSU ...           • 26-KASIM/01 ARALIK HAFTALIK MÜSABAKA PROĞRAMI                TÜRKİYE FUTBOL F...           • 18-24/KASIM/ HAFTALIK MÜSABAKA PROĞRAMI     HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI           &nb...           • AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI Amatör Spor Haftasına Renkli Açılış Bolu Valiliği, GHSİM ve Türkiye Amatö...           • 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatü...           • Ankara Amatör Futbolun Duayeni Bayram Akyer Geçirdiği Kalp Krizi Sonrası Vefat Etmiştir Ankara Amatör Futbolun Duayeni Bayram Akyer Geçirdiği Kalp Krizi Sonrası Vefat Etmişti...           • Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları Kitabı yayınlandı Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları Kitabı yayınlandı     2019-2020 Sezonu A...           • U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİ 6-7 TEMMUZ DA BOLU DA OYNANACAK 2018-2019 sezonu U16 Türkiye Şampiyonası Final müsabakaları 06 - 07 Temmuz 2019 tarihler...           
Haber Arşiv
     
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
İstatistikler
Toplam: 422248
Aktif: 2
Bugün: 17
Dün: 443
Bağlantılar

U-17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR


2018 – 2019 sezonu U17 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 76 ilden 133 takımın katılımıyla 6’şar takımlı 18 grupta ve 5 takımlı 1 grupta 04 - 07 Nisan 2019 tarihlerinde, 4’er takımlı 5 grupta ise 05 - 07 Nisan 2019 tarihlerinde olmak üzere toplam 24 tarafsız grup merkezinde oynanacak.

 İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Bolu, Sakarya, Kütahya, Manisa, Muğla, Burdur, Mersin, Osmaniye, Hatay, Diyarbakır, Şanlıurfa, Elazığ, Muş, Nevşehir, Kastamonu, Çorum,  Giresun, Rize ve Ardahan grup merkezlerinde oynanacak 1. kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olacak 24 takımın katılımıyla 2. kademe müsabakaları 4 merkezde oynanacak. 2. Kademe müsabakaları sonunda gruplarında birinci olan 4 takım final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

İlimizde oynanacak olan gurup müsabakalarına İstanbul ve Ankaradan 2 şer Sakarya ve Zonguldak tan 1 er takımın katılımıyla 4-7 Nisan tarihlerinde toplam 6 takımla şampiyona düzenlenecektir.Ayrıca İlimizi temsil edecek olan Gençlergücü takımı aynı tarihlerde Kocaeli gurup merkezinde şampiyonaya katılacaktır.Takımımıza bu şampiyonada başarılar dileriz.

Haber tarihi: 26/03/2019
Haber Okunma: 966
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google



Önceki: YENİ SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI TEBRİK EDERİZ
Sonraki: 2.AMATÖR TRANSFER DÖNEMİ UZATILDI




Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Amatör Kitapçığı

Site İçi Arama
Lig Fikstürü

E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal